هدف ما

اولین :  هدفی که ما برای مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم رضایت مشتری میباشد که در الویت قرار داده ایم .

دوم :  کیفیت کار ما می باشد که توانسته ایم با کیفیت کار بالا رضایت مشتری راجلب کنیم .

سوم : قیمت مناسب نسبت به بقیه مانتو سرا ها می باشد که افتخار این را پیدا کرده ایم در سه چیز بسیار مهم رضایت مشتری را جلب کنیم

آدرس ما

اولین شعبه تک فروشی ما در شهر اصفهان میباشد

آدرس : اصفهان خ مدرس خ مولوی بعد از چهارراه پوریا ولی سمت راست  مانتو شیک. این آدرس برای دوستانی میباشد که از طرف فلکه طوقچی قصد آمدن به مانتو فروشی را دارند برای دوستانی که از اطراف مثل خمینی شهر ملک شهر ووو دارند میتوانند از طرق پل چمران خ مولوی نرسیده به اولین چهارراه (چهارراه پوریا ولی ) سمت چپ مانتو شیک بیاییند . و اگر دوستان کار با گوگل مپ گوشی را بلد هستند میتوانند با سرچ کلمه مانتو شیک آدرس دقیق تر ما را دنبال کنند .

داستان ما

تیم مجرب مانتو شیک  در سال ۱۳۹۰ اقدام به فروش مانتو در مغازه ی بسیار کوچک در اصفهان شروع بکار کرد . که در سال ۱۳۹۵ کارش را در دنیای مجازی به صورت حرفه شروع به فروش مانتو های مزونی ارزان قیمت کرد.  این فروشگاه اولین فروشگاه اینترنتی میاشد که طبق قوانین جمهوری اسلامی همه نکاتی که برای جلب رضایت مشتری باید انجام می گرفت را اقدام کرده .این فروشگاه دارای مجور بین الملی کار در فضای مجازی , ثبت شده در سایت سازمادهی ارشاد و دارای نماد اعتماد که کمترین فروشگاه اقدام به همچین مجوز های با ارزشی کرده اند . اولین نکته که برای ما خیلی واجب است رضایت مشتری بعد فروش مانتو می باشد . در سایت گوگل ما توانسته ایم با کلمه  سرچ خرید مانتو ارزان رتبه ی بالایی دریافت کنید . فروشگاه ما از تولید به مصرف میباشد که برادرم در تهران تولیدی مانتو دارد و مانتو ها شو در اختیار فروشگاه ما میگذارد و ما با کمترین سود مانتو ها را در اختیار شما مشتریان عزیز میگذاریم .