منو

سبد خرید

مانتو تابستانه جدید

مانتو مدل جدید

تابستان ۹۸

یکی از بهترین فصل های سال و پرفروش ترین محصولات تابستانی میباشد که  انواع مانتو های تابستانی از جمله اسپرت دانشجویی مجلسی و حتی اداری میباشد برای خرید مانتو تابستانه سال ۹۸ به فروشگاه مانتو شیک بروید و یکی از مانتو های تابستان ۹۸ را را انتخاب کنید و خرید آنلاین انجام بدهید . در سال ۲۰۱۹ رنگ مرجانی که رنگ بسیار زیبایی میباشد, که این رنگ سال محسوب شد . که اکثریت مانتو تابستان نود و هشت رنگ مرجانی دوخته شده و بسیار زیبا می باشد

مانتو جدید در سال ۹۸

یکی از پر فروش ترین محصولات مانتو جدید می باشد که این مانتو جدید دسته بندی بسیار زیادی دارد از جمله اسپرت و مجلسی که اکثریت مانتو های بازیگران و از مانتو های جدید و طرح جدید میباشند که توسط خیاط های حرفه ی دوخته شده و از بهترین پارچه استفاده میکنند . که این نوع مانتو در وب سایت مانتو شیک موجود میباشد

مانتو بازیگران

دقت کرده باشین مانتو های بازیگران (هنرمندان)در عموم به فروش نمیرسد و خیلی کمیاب هستند بخاطر این است که بازیگران محبوب خیاط و طراح شخصی دارند که لباس هایشان را طراحی میکنند و بی شک از طرح هایی استفاده میکنند, که کمتر در عموم استفاده میشوند برای همین این نوع مانتو ها را مانتو بازیگران نامیدند . که که جزء یکی از گران ترین مانتو میباشد . که اکثریت مردم بدنبال همچین مانتو های هستند . فروشگاه مانتو شیک توانسته در تابستان نود و هشت مدل مانتو بسیاری از بازیگران محبوب را با کمترین قیمت به فروش برساند .

چند عکس از مدل مانتو های بازیگران

فروشگاه ما در تابستان

با توجه به افزایش قیمت همه اجناس فروشگاه مانتو شیک هیچ گونه افزایشی قیمتی  نداشته  . در اوایل تابستان ۹۸ تخفیف های ویژه ۱۰تا ۲۰ درصدی فروشگاه شروع میشود و تا اواخر فصل گرما تخفیفات به ۶۹ درصد هم میرسد . اعتقاد ما نبست به فروش تابستانه ۹۸ اینه که سود کمتر فروش بهتر همین امر در سال های گذشته اتفاق افتاده که باعث پیشرفت ما در زمینه فروش مانتو شده است .

مدل مانتو تابستانه ۹۸

رفته رفته پیش به سوی گرما میرویم و مدل مانتو های تابستانه رونمایی میشود که در این بخش ماقصد داریم در مورد مانتو های تابستانه بیشتر توضیح دهیم. مهمترین دسته بندی مدل مانتو های تابستانه ۹۸ این گونه میباشد که در نوشته زیر توضیح داده ایم و امید واریم که از توضیح ما بهترین استفاده برای انتخاب قبل از خرید مانتو برای شما باشیم . دوستانی که تمایل به خرید مانتو تابستانه ۹۸ دارند به فروشگاه مانتو شیک بروند و خرید کنند . مانتو اسپرت مانتو مجلسی مانتو دانشجویی و کلیه دسته بندی مانتو های تابستانه میباشد که بخاطر طولانی بودن فصل گرما که از اردیبهشت شروع میشود و تا برج ۸ گرما ادامه دارد پرفروش ترین محصول می باشد . این گفته برای استان های مثل تهران کرمان اصفهان گفته میشود که استان های مثل خوزستان و جنوب کشورمون همیشه فصل گرما را دارند پیشنهاد بهشون میشود از رنگ مانتو های شاد استفاده کنند . با ما جدیدترین مدل مانتو های روز دنیا را تجربه کنید . در کنار ما جدیدترین مدل مانتو تابستانه ۹۸ را در اختیار داشته باشید با قیمت باور نکردنی . بروز بودن یکی از دقدقه ای خانم های شیک پوش میباشد که مانتو شیک این مشکل را حل کرده با کمترین هزینه .خرید مانتو تابستانه را به ما بسپارید واز فروشگاه ما دیدن کنید ما ارائه جدیدترن مدل مانتو های سال ۹۸ میباشیم که با اصول کیفیت و رضایت بندی مشتری تو نسته ایم در چند سال اخیر جدیدترین محصولات مانتویی را به ارمغان بیاوریم .

نویسنده مطلب فوق : مرضیه فلاح مدیر فروشگاه